AVK International A/S Hakkında

AVK, yüksek kaliteli vanaları ve hidrantlarıyla dünya çapında tanınmaktadır. Temiz içme suyu temini, su kaybının azaltılması, atık suyun toplanması ve arıtılması, gaz ve biyogaz dağıtımı, verimli sulama ve yangından korunma gibi küresel sorunlara yönelik sürdürülebilir çözümlere katkıda bulunuyoruz.

AVK International A/S, Kıta Avrupası, Orta Asya ve Kafkas ülkeleri ile Kuzey Afrika'yı kapsayan coğrafi bölgemizdeki pazarlara geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. AVK International olarak sürgülü vanalar, çift eksantrik kelebek vanalar, toplu çekvalfler, servis bağlantı vanaları, Supa Maxi™ kaplinler, uzatma milleri ve bazı hidrant ve aksesuarların imalatı konusunda uzmanlığımız bulunmaktadır.
AVK'nın kendi kauçuk fabrikası AVK GUMMI A/S'de imal edilen kauçuk bileşikleri kullanıyoruz çünkü vana ve hidrantın içindeki kauçuk bileşenlerin güvenli, sızdırmazlık ve sorunsuz bir çalışma sağlamak için en yüksek kalitede olması çok önemlidir. Avrupa'daki 20'den fazla AVK fabrikasından ve dünya çapındaki AVK fabrikalarından ürün yelpazemize ürün ekliyoruz ve bu sayede çok geniş bir yüksek kaliteli vana, hidrant ve aksesuar yelpazesi sunuyoruz.

Yalın yönetim prensipleri doğrultusunda iș ve ürün akıșlarımızı en hızlı termin süresini verecek șekilde geliștirdik. AVK'nın ürün portföyünün geniș bir kısmını teknolojik ekipmanlarla donatılmıș 13,000 m²'lik depomuzda bulundurmaktayız. Depo yönetim sistemimiz stok optimizasyonu ve yönetimini yapmamızı sağlamaktadır. Bunların tümü üstün servis sunmamıza olanak sağlıyor.

Kalite güvence sistemimiz ISO 9001’e göre ve petrol ve gaz endüstrisi için sektöre özel standart olan ISO/TS 29001'e göre sertifikalandırılmıştır. Ayrıca çevre yönetimi konusundaki uluslararası standart olan ISO 14001'e, enerji yönetimi standardı olan ISO 50001’e ve ișçi sağlığı ve güvenliği sertifikası olan ISO 45001 standardına göre de sertifikalıyız.

Müșterilerimize, onların ihtiyaçlarıyla doğrudan ilgilenen AVK șirketleri veya özenle seçilmiș distribütörlerimiz hizmet vermektedir. Bu sayede AVK olarak yerel ihtiyaçları cevaplayan çözümler sunmaktayız.

AVK International A/S Danimarka'nın Galten şehrindeki dört tesiste 230 kişi ve bölgemizdeki çeşitli ülkelerde yerel satış temsilcileri istihdam etmektedir. 2022/2023 mali yılı ciromoz 739 milyon DKK dır.

Video

Tesislerimize göz atın

Yüksek kaliteye yaklaşımımızı gösteren fabrika turu videomuzla AVK International ile ilgili bilgi edinin