EPC müteahhitler için en iyi vana partneri

Temiz su, atıksu arıtma, doğalgaz dağıtım hatları ve yangından korunma sistemleri için vana, hidrant ve fitting içeren projelerinizde, AVK geniş bir ürün gamı ve uzman desteği sunarak işinizi kolaylaştırabilir.

AVK, vana ve hidrant konusunda küresel bir lider olup, 100’den fazla ülkede su ve atıksu içeren  dağıtım Hatları ve tesis projeleri ile güç santralleri, nükleer santraller, limanlar ve havaalanı gibi birçok önemli projeye tedarik yapmaktadır.

Her endüstriye özel referans listemizi talebe istinaden sunmaktayız.

EPC müteahhitlere sunduğumuz hizmetler

Deneyimli proje yöneticilerimiz EPC projeler ve ihale süreçlerinde deneyimli olup, vana seçimi ve dökümantasyon süreçlerinde destek sunmaktadır. AVK’nın EPC müteahhitler için sunduğu hizmetler şu şekildedir:

  • Malzeme listesi (BoQ) analizi
  • Projeye özel hazırlanmış detaylı döküman setleri (sertifikalar, teknik föyler ve çizimler)
  • Vana ve hidrantların 2B ve 3B çizim ve BIM modelleri
  • Özel ihale taleplerini karşılamak için 5 kıtada bölgeye özel imalat
  • Yetki belgesi tedariği
  • Geniş bir ürün gamında 10 yıl ürün garantisi

Talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin:

Geniş bir uygulama alanı için yüksek kaliteli vana ve hidrantlar

Su uygulamaları için ürün gamımız sürgülü vanalar, kelebek vanalar, çekvalfler, vantuzlar, kontrol vanaları, iğne vanalar ve servis vanalarından oluşmaktadır. Ayrıca geniş bir kaplin, fitting ve vana aksesuarı gamı da sunmaktayız. Ürünlerimiz genellikle su İletim ve dağıtım hatlarında, pompa istasyonlarında, su arıtma tesislerinde, soğutma suyu hatlarında ve yangınla mücadele hatlarında kullanılmaktadır.  

Hidrantlarımız, endüstriyel ortamlarda ve büyük binaların çevresinde dış ortamda yangınla mücadele sistemlerinde  itfaiye personelince yangını söndürmekte kullanılmaktadır. Farklı bölgeler için özelleştirilmiş itfaiye ağızları sunan geniş bir UL/FM onaylı vana ve hidrant gamımız bulunmaktadır. Bölgesel regülasyonlara ve ihale gereksinimlerine uymak için AVK’nın Almanya, Fransa, Suudi Arabistan ve ABD’de hidrant imalatı bulunmaktadır.

Atıksu uygulamaları için ürün gamımız sürgülü vanalar, bıçaklı sürgülü vanalar, kelebek vanalar, çekvalfler, penstokar ve vantuzlardan oluşmaktadır. Ürünlerimiz atıksu arıtma tesisi, pompa istasyonu, yağmur hatları, havaalanları ve limanlar ile atıktan-enerji tesislerinde kullanılmaktadır.

Doğalgaz dağıtım hattı ürün gamımız sürgülü vanalar, PE küresel vanalar ve vana aksesuarlarından oluşmaktadır.

Daha fazla ürün bilgisi için, sayfanın en altındaki linklere göz atabilir veya ürün bulucu sayfamıza gidebilirsiniz. Seçilmiş örnek vanaları aşağıda inceleyebilir veya tüm örnek vakalara göz atabilirsiniz.

AVK International ile uzun süreli partnerlik

AVK International A/S, dünya çapında 4800’den fazla çalışanı olan ve 100’den fazla AVK şirketine sahip 50 yıllk özel bir şirket olan AVK Grubun bir parçasıdır.

AVK International ISO 9001, ISO 29001, ISO 14001 ve ISO 45001 uluslararası standartlarına göre sertifikalandırılmıştır. Yüksek robotic kabiliyete sahip üç fabrikamızda belirli vana tiplerini üretmekte ve diğer vana tiplerini de AVK’nın Avrupa ve dünyanın farklı yerlerinde bulunan 20’den fazla fabrikasından tedarik etmekteyiz. Geniz bir ürün gamını, entegre dağıtım merkezinde depolayarak hızlı termin süreleri sunmaktayız.

Sonuç olarak, Avrupayı, Orta asyayı, Kafkas ülkelerini ve Kuzey Afrikayı kapsayan coğrafi bölgemizde geniş bir ürün gamı ve tedarik servisi sunmaktayız.
AVK ile iş yapmak uzmanlığımızdan ve konuya adaklanmışlığımızdan faydalanmak anlamına gelir ve biz kaliteyi garanti eden, sürekli ve yakın müşteri ilişkilerimizden gurur duymaktayız. Dolayısıyla AVK gelecek yıllar için doğru seçimdir. 

Biraz daha zaman ayırıp aşağıdaki fabrika turu videomuza göz atarak, kim olduğumuz ve kaliteye nasıl yaklaştığımız ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. AVK ile ilgili daha fazla bilgi için AVK Grup finansal raporuna ve AVK’nın hikayesine göz atabilirsiniz.