İç mekan yangın koruması

İç mekan yangın koruması değerli varlıkların veya yanıcı malzemelerin olduğu tüm yerler için gereklidir. En kötü  senaryo durumunda herkesin etkin bir korumaya ihtiyacı vardır: Bir yangın. Bu nedenle, mağazalar, alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, havaalanı terminalleri ve benzeri yerler yangın kontrolden çıkmadan önce etkin bir şekilde yangını söndürmek için sprinkler sistemli iç mekan yangın koruma sistemi ile donatılmıştır.

İç mekan yangın koruma tesisatlarında kullanılan vana ve aksesuarların uzun bir duraklama döneminden sonra bile ihtiyaç duyulduğunda çalışabilmesi için belirli bir kalitede olması çok önemlidir. AVK'nın geniş iç mekan yangın koruma ürün yelpazesi yüksek kaliteli vana ve aksesuarlardan oluşmaktadır. Sıkı test prosedürlerimiz ve uluslararası kabul görmüş onaylarımız dayanıklı ve güvenilir ürünleri mümkün kılar. Bu nedenle, kapatma vanaları, post indikatör, çekvalfler, filtreler, oluklu fittingler veya benzeri ürünlere ihtiyaç duyarsanız, güvenle bir AVK ürünü seçebilirsiniz. 

Elastomer yataklı sürgülü vanalarımız, yüksek korozyona dayanıklı malzemeler ve kaplama kullanılarak zeminin üzerinde ve zemin altında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. OS&Y tasarımında ve pin göstergeli flanşlı sürgülü vanalar ile pin göstergeli oluklu uçlu sürgülü vanalar sunmaktayız. 

Sabit contalı eş merkezli kelebek vanalarımız olağanüstü bir kapatma konseptine sahiptir.
Kauçuk, contanın deforme olmasını ve yerinden çıkmasını engellemek için, kalıcı bir bağ oluşturacak şekilde vana gövdesi üzerine doğrudan enjeksiyon kalıplama yöntemiyle yerleştirilir.