AVK Premium 100 sürgülü vanalar — bir asır dayanacak şekilde üretildi!

AVK Premium 100 sürgülü vanalar, uzun ömürlü ve maksimum güvenlik sunan en iyi malzemelerden üretilmiştir.

Güvenilir bir su temini sağlama

Premium 100 sürgülü vanaları korozyona ve aşınmaya karşı olağanüstü koruma sağlar. Yeri kazmanın bir seçenek olmadığı yerlerde ve yoğun yollar, halk açık ve turistik yerler, kıyı alanları veya petrol veya benzin kirliliği olan yerler gibi uzun ömürlü ve dayanıklılığın çok önemli olduğu yerlerde kurulum için idealdir.

Premium 100 sürgülü vanaları güvenli ve güvenilir bir su temini sağlayarak doğal kaynaklarımızı korur ve BM'nin sürdürülebilir kalkınma hedeflerine katkıda bulunur.

AVK Premium 100 sürgülü vanaların ana özellikleri

Üstün korozyon koruması

AVK Premium 100 sürgülü vanaları üstün korozyon koruması sunar :

 • Minimum 1,5 mm tabaka kalınlığındaki PUR(poliüretan) dış kaplama vanayı etkili bir şekilde korur. Galvanik korozyon riskini ve elektrik akımlarının vanaya nüfuz etme riskini ortadan kaldırır. Ayrıca agresif veya kirli topraklarda tam koruma sağlar.
 • GSK gereksinimlerini aşan minimum 300 mikron tabaka kalınlığında iç ve dış epoksi kaplama
 • Kaplamalar pinhole (iğne başı) testini geçer ve belgelendirilir

Olağanüstü aşınma koruması

Vanalar, normal debi/basınç koşullarında TS EN1074-1 gerekliliklerinin en az 10 katı dayanacak şekilde minimum 25.000 açma/kapama döngülsüne göre tasarlanmıştır.

 • Dupleks çelik mil. 1.4362 paslanmaz çelik optimum korozyon direnci ve mukavemet sağlar
 • Yüksek performanslı Silikon-prinç DZR CW724R’den yapılmış sürgü somunu ve baskı bileziği, yüksek mukavemet, benzersiz aşınma dayanımı ve üstün korozyon koruması sağlar
 • A4 paslanmaz çelik kapak cıvataları
 • AVK'nın çok sayıda içme suyu onayına sahip ünlü kauçuk bileşikleri, en yüksek kaliteyi ve eşsiz aşınma ve yıpranma direncini sağlar

Tam izlenebilirlik

Her vana için benzersiz bir seri numarası oluşturulur ve bu numara malzeme ve test kayıtlarına bağlanır. Bunun nasıl tam izlenebilirliği sağladığını gösteren bir bilgi grafiği hazırladık. Grafiği indir.

Bilindik AVK tasarımı

AVK vanaları en yüksek standartlara uygundur ve sağlam sürgülü vana tasarımı güvenilirlik ve dayanıklılık sağlar. Böylece vanalarımız uygun maliyetli bir çözüm sunar. Bilindik AVK sürgülü vana tasarımı hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

Premium 100 vana ürün gamı

Flanşlı veya PE boru uç bağlantılarına sahip birçok farklı varyantta AVK Premium 100 vanaları sunmaktayız.

Flanşlı sürgülü vanalar:

 • Uzun flanş arası boyut (DIN F5), PN10/PN16
 • Kısa flanş arası boyut (DIN F4), PN10/PN16

PE uçlu sürgülü vanalar:

 • Siyah/mavi SDR 11 PE100 uç, PN16
 • Siyah/mavi SDR 17 PE100 uç, PN10
 • Mavi SDR11 PE100-RC Safe Tech/Profuse uç, PN16
 • Mavi SDR17 PE100-RC Safe Tech/Profuse uç, PN10

PE boru uçlu servis bağlantı vanaları:

 • Siyah/mavi SDR11 PE100 uç, PN16
 • Siyah/mavi SDR17 PE100 uç, PN10

Vana açık/kapalı konumunun dijital olarak izlenmesi

VIDI Konum sensörü, bir sürgülü vananın ne kadar açık olduğunu yüzdesel olarak tespit eden ve pille çalışan bir cihazdır. Bu şekilde, vanaların doğru şekilde açılıp kapanmadığını tespit etmek kolaylaşır. Bu da su şebekesindeki debi ve basınç ölçümlerinin güvenilirliğini artırır.

AVK Smart Water konsepti, doğrudan şebekeden uzaktan izleme ve veri toplama için pille çalışan, kablosuz IoT sensörlerinden oluşur. Veriler, tercih edilen herhangi bir SCADA sistemine entegre edilebilir, bu da şebekenin eksiksiz bir genel görünümünü edinmeyi kolaylaştırır.

İNDİR

Premium 100 sürgülü vanalar

Karşınızda AVK Premium sürgülü vanalar: Yeri kazmanın bir seçenek olmadığı yerlerde montaj için idealdir.

İÇGÖRÜLERE GİT

Sürgülü vanalar

Bugün AVK, küresel standartlara uygun ve çok çeşitli bağlantı alternatifi ve malzeme seçeneği sunan zengin bir sürgülü vana gamına sahiptir. AVK International’ın bölgesinden gelen gereksinimleri karşılamak için toplam 100'den fazla çeşit ve AVK Şirketler Grubu'ndan gelen talepler için toplam 300'den fazla çeşit sunmaktadır.