Örnek projeler

AVK tamir kelepçeleri ile değerli zaman ve su tasarrufu

Geniş kaplin, adaptör ve tamir kelepçesi ürün gamımız ile dünyanın her yerinden su idarelerinin zaman ve su kazanmasına yardım ediyoruz.

Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi KASKİ’de gerçekleşen bir örnek, su idarelerine daha verimli olmaları konusunda ettiğimiz yardımı en iyi şekilde örnekliyor. 

Kayseri’deki bir su kulesinin ana boru hattı tekrar patladığında, idare bir itfaiye aracının yardımıyla patlak olan bölgeye müdahale edip, AVK tamir kelepçesi ile kaçağı hızlı bir şekilde durdurdu. Boru yüzeyinin daha önce yapılmış kaynak dolayısıyla düzgünlüğünü yitirmiş olmasına rağmen AVK tamir kelepçesinin vulkanize iç contası sayesinde tam sızdırmazlık yakalandı.

Hızlı çözüm sayesinde idare su tedariğini durdurmak zorunda kalmadan problemi çözerek verimliliğini ispatlamış oldu. 

Geniş kaplin, adaptör ve tamir kelepçesi ürün gamımız ile dünyanın her yerinden su idarelerinin her türlü boru hattı problemlerini gidermelerine yardımcı oluyoruz. 

Doğru kaplin nasıl seçilir?

Birçok kaplin ve adaptör çeşidi mevcuttur. Peki doğru tipi nasıl seçeceksiniz? Farklı opsiyonların detaylarını daha iyi anlayabilmek için kaplin ve adaptörleri dört ana kategoride sınıflandırabiliriz.

AVK tamir kelepçeleri

AVK tamir kelepçeleri, plastik, döküm, asbest, bakır ve çelik boruların tamiri için güvenilir ve uygun fiyatlı bir çözüm sunar. Özel conta yapısı tüm boru yüzeyini saran dairesel bir sızdırmazlık alanı yaratır ve bu sayede delik, çatlak veya tam kırık olan bir boruda kalıcı tamirat yapılmasını sağlar. 

ÜRÜN DETAYLARI