Hayatı altyapıların bır parçası

Güvenilir vana partneriniz

AVK, yüksek kaliteli vanaları ve hidrantlarıyla dünya çapında tanınmaktadır. Temiz içme suyu temini, su kaybının azaltılması, atık suyun toplanması ve arıtılması, gaz ve biyogaz dağıtımı, verimli sulama ve yangından korunma gibi küresel sorunlara yönelik sürdürülebilir çözümlere katkıda bulunuyoruz.

AVK'ya Hoş Geldiniz

AVK vanaları ve hidrantları hayati altyapı sistemlerinin bir parçasıdır. İçme suyu dağıtımı için onaylı vanalar ve aksesuarlar ile su şebekesinin dijital olarak izlenmesine yönelik akıllı su çözümleri üretiyoruz. Geniş ürün yelpazemiz, tarımda suyun verimli kullanılmasını sağlayan sulama ürünlerinin yanı sıra atık su arıtmanın tüm aşamaları için en zorlu koşullara bile dayanıklı vanaları da içermektedir. En yüksek güvenlik standartlarını karşılamakla kalmayıp aynı zamanda aşan AVK vanaları, ısıtma ve elektrik için kullanılacak doğal gazın dağıtımında kullanılmakta ve biyogaz uygulamaları için vanalar sunarak yeşil enerjiye geçişte yer almaktayız. AVK yangın hidrantları endüstriyel alanlardaki ve büyük binaların çevresindeki dış ortam yangın koruma sistemlerinde ve itfaiye tarafından yangın söndürmek için kullanılır. Yüksek kaliteli vanalarımız, hidrantlarımız ve aksesuarlarımız fark yaratır ve uzun vadede müşterilerimiz için en uygun maliyetli çözümü sunar.

AVK International A/S, dünya çapında 4.800'den fazla kişiye istihdam sağlayan özel bir Danimarka şirketi olan AVK Group'un bir parçasıdır. AVK International A/S olarak vanalar ve aksesuarlar üretiyoruz ve diğer AVK fabrikalarında üretilen ilave ürünler sayesinde Kıta Avrupası, Rusya, Orta Asya ve Kafkas ülkeleri ve Kuzey Afrika'yı kapsayan coğrafi bölgemizdeki pazarlara çok çeşitli yüksek kaliteli ürünler sunmaktayız.

AVK INTERNATIONAL A/S IN SKOVBY, DANİMARKA

13.000 M2 DAĞITIM MERKEZİ İLE HIZLI TEDARİK

230

AVK International A/S yaklaşık 230 kişi istihdam etmektedir

4 saha

Galten, Danimarka'da 3 fabrika ve bir dağıtım merkezi

+50

50 ülkeye tedarik sağlıyoruz

İçgörüler

İnteraktif AVK dünyası

Ürünlerimizin çoğu yerin altında gizlidir, bu yüzden onları sık sık göremezsiniz. İnteraktif AVK dünyasında ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve bunların genellikle nerede kullanıldığını görebilirsiniz.

Rapor

AVK Sürdürülebilirlik Raporu 2022/2023